Górnik Sosnowiec - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • KS GÓRNIK ZAGÓRZE
  •        

Logowanie

login:
hasło:
Zarejestruj się

Reklama

Kipsta F700

Wyszukiwarka

Kalendarium

31

07-2015

piątek

01

08-2015

sobota

Górnik Sosnowiec - Promień Strzemieszyce Małe - 17:00

02

08-2015

niedziela

03

08-2015

pon.

04

08-2015

wtorek

05

08-2015

środa

28 urodziny obchodzi Jarosz Jakub

06

08-2015

czwartek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 78, wczoraj: 271
ogółem: 534 781

statystyki szczegółowe

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Najnowsza galeria

Sponsor
Ładowanie...

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mecz , 01:00

Mini-Chat

Aktualności

Harmonogram spotkań w rundzie jesiennej sezonu 2015/16

  • autor: krecik91, 2015-07-27 19:02

Poznaliśmy już terminarz rozgrywek A klasy w sezonie 2015/16 ,poniżej znajduje się harmonogram naszych spotkań w rundzie jesiennej zawierający spotkania ligowe jak i pucharowe.

1 kolejka - AKS Niwka Sosnowiec (dom) - 15 sierpień 2015 (sobota) - 17:00
2 kolejka - Łagisza Będzin (dom) - 19 sierpień 2015 (środa) - 17:00
3 kolejka - Skalniak Kroczyce (wyjazd) - 22 sierpień 2015 (sobota) - 17:00
PUCHAR POLSKI - KS Giebło (wyjazd) - 26 sierpień 2015 (środa) - 17:00
4 kolejka - Pionier Ujejsce (dom) - 29 sierpień 2015 (sobota) - 17:00
5 kolejka - Ostoja Żelisławice (wyjazd) - 2 wrzesień 2015 (środa) - 17:00
6 kolejka - CKS Czeladź (dom) - 5 wrzesień 2015 (sobota) - 16:30
PUCHAR POLSKI - "potencjalny rywal" (dom/wyjazd) - 9 wrzesień 2015 (środa) - 16:30
7 kolejka - Przemsza Okradzionów (wyjazd) - 12 wrzesień 2015 (sobota) - 16:00
8 kolejka - MKS Sławków (dom) - 19 wrzesień 2015 (sobota) - 16:00
PUCHAR POLSKI - "potencjalny rywal" (dom/wyjazd) - 23 wrzesień 2015 (środa) - 16:00
9 kolejka - Górnik Wojkowice (wyjazd) - 26 wrzesień 2015 (sobota) - 16:00
10 kolejka - MKS Poręba (dom) - 3 październik 2015 (sobota) - 15:30
11 kolejka - Błękitni Sarnów (wyjazd) - 10 październik 2015 ((sobota) - 15:30
12 kolejka - Orzeł Dąbie (dom) - 17 październik 2015 (sobota) - 15:00
13 kolejka - "18 Drużyna" (wyjazd) - 24 październik 2015 (sobota) - 14:30
14 kolejka - Niwy Brudzowice (dom) - 31 październik 2015 (sobota) - 13:30
15 kolejka - Zew Kazimierz Sosnowiec (wyjazd) - 7 listopad 2015 (sobota) - 13:30
16 kolejka - Źródło Kromołów (dom) - 11 listopad 2015 (sobota) - 13:00
17 kolejka - Zagłębie II Sosnowiec (wyjazd) - 14 listopad 2015 (sobota) - 13:00


Zmiany w harmonogramie Pucharu Polski

  • autor: krecik91, 2015-07-21 20:14

W najnowszym komunikacie Podokręg Sosnowiec poinformował o zmianach w terminarz rozgrywek o Puchar Polski. Pierwotnie I Runda miała zostać rozegrana tydzień przed startem rozgrywek ligowych ,a więc 8 sierpnia ,ostatecznie "rozgrywki 1000 drużyn" w Podokręgu Sosnowiec zostaną zainaugurowane w środę 26 sierpnia. Kolejne rundy zaplanowane są na terminy wrześniowe ,wszystkie rundy są zaplanowane na środy.

I Runda – 26.08.2015 - 17.00 - z udziałem zespołów z A i B klasy oraz zespołów niezrzeszonych w strukturach PZPN (Salos Jaworzno)

II Runda – 09.09.2015 - 16.30 - z udziałem zwycięzców meczów I rundy oraz zespołów z V ligi

III Runda – 23.09.2015 - 16.00 - z udziałem zwycięzców meczów II rundy oraz zespołów z IV ligi


To już pewne - A Klasa 18-drużynowa !!!

  • autor: krecik91, 2015-07-10 12:50

15 sierpnia nastąpi inauguracja rozgrywek ligowych w A klasie, która w nowym sezonie będzie składać się z osiemnastu zespołów. Tydzień później, z udziałem czternastu drużyn, rozpocznie się rywalizacja w B klasie.

W czwartek miała zapaść decyzja o tym, kto z dwójki Szczakowianka II Jaworzno – MKS Ujejsce w przyszłym sezonie zagra w A klasie. Niestety tego nadal nie wiemy, ponieważ przesłuchania ciągle trwają. Ostateczną decyzję Wydział Gier Podokręgu Sosnowiec ma podać w najbliższy poniedziałek.

A klasa (18 zespołów) – początek sezonu 15 sierpnia:

1. MKS Sławków
2. Pionier Ujejsce
3. AKS Niwka Sosnowiec
4. CKS Czeladź
5. Niwy Brudzowice
6. Górnik Wojkowice
7. Ostoja Żelisławice
8. Błękitni Sarnów
9. Łagisza Będzin
10. Źródło Kromołów
11. MKS Poręba
12. Skalniak Kroczyce
13. Zew Kazimierz Sosnowiec
14. Orzeł Dąbie
15. Przemsza Okradzionów
16. Górnik Sosnowiec
17. Szczakowianka II Jaworzno lub Ujejsce Dąbrowa Górnicza
18. Zagłębie II Sosnowiec

Tym samy potwierdziły się nasze wcześniejsze przypuszczenia odnośnie rozgrywek A Klasy w nadchodzącym sezonie które podawaliśmy wcześniej ,a nasze "kanały informacyjne" działają bez zarzutu :-)


"A Klasa" się powiększy ... ?!?!?!

  • autor: krecik91, 2015-06-25 19:37

Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć w kilku źródłach ,że bardzo prawdopodobne jest powiększenie 'A Klasy" od najbliższego sezonu z 16 do 18 zespołów. Najwięcej na tym zyskałyby Orzeł Dąbie i Przemsza Okradzionów ,które zachowały by status "aklasowców".


Śniadanie mistrzów...

  • autor: krecik91, 2015-06-24 13:54

Zawodnicy Górnika zostali zaproszeni 15 lipca przez prezydenta miasta Sosnowiec - Arkadiusza Chęcińskiego na śniadanie mistrzów.

Formułę tę zapoczątkował obecny prezydent miasta, który nie ukrywa że sport jest dla niego bardzo ważną dziedziną życia. W spotkaniach tych chodzi o to, aby nagrodzić sportowców osiągających przyzwoite wyniki sportowe ale przede wszystkim, bliżej ich poznać i porozmawiać o problemach, które ich nurtują.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za zaproszenie i z miłą chęcią odwiedzimy Urząd Miejski.


Początek przygotowań do nowego sezonu...

  • autor: krecik91, 2015-06-24 13:41

Podopieczni Bartosza Mizia przygotowania do sezonu 2015/16 rozpoczną 13 lipca. Treningi będą odbywać się na obiektach Górnika.

Plan sparingów na dzień 06.24.2015 (planowane są aktualizacje)

25 lipca - Iskra Psary

29 lipca - SKS Łagisza Będzin

1 sierpień - Promień Strzemieszyce Małe

8 sierpień - Ciężkowianka Jaworzno

 


Prawodpodobni rywale

  • autor: krecik91, 2015-06-21 19:12

Prawdopodobna lista zespołów biorących udział w rozgrywkach A Klasy w sezonie 2015/16:

1. AKS Niwka Sosnowiec
2. MKS Sławków
3. Pionier Ujejsce
4. Zagłębie II Sosnowiec
5. Górnik Sosnowiec
6. Ujejsce Dąbrowa Górnicza
7. CKS Czeladź
8. Niwy Brudzowice
9. Millenium Wojkowice
10. Ostoja Żelisławice
11. Błękitni Sarnów
12. Łagisza Będzin
13. Źródło Kromołów
14. MKS Poręba
15. Skalniak Kroczyce
16. Zew Kazimierz Sosnowiec


Zespoły spadające z A Klasy do B Klasy w sezonie 2014/15:

1. Orzeł Dąbie
2. Przemsza Okradzionów
3. Promień Strzemieszyce Małe
4. Jedność Strzyżowice

W przypadku wycofania się któregoś zespołu przed sezonem w A Klasie utrzyma się Orzeł Dąbie.


Zespoły awansujące z A Klasy do ligi okręgowej w sezonie 2014/15:

1. Unia Dąbrowa Górnicza
2. Łazowianka Łazy


Rezerwy Zagłębia w "A klasie"

  • autor: krecik91, 2015-06-17 23:31

W przyszłym sezonie "A klasy" w miejsce Strażaka Mierzęcice ,który w związku z wycofaniem się w trakcie rozgrywek został relegowany bezpośrednio do "B klasy" zagra zespół rezerw Zagłębia Sosnowiec.


Archiwum aktualności


Reklama

Najbliższe spotkanie

Górnik SosnowiecPromień Strzemieszyce Małe
mecz towarzyski
Górnik Sosnowiec   Promień Strzemieszyce Małe
2015-08-01, 17:00:00

Sosnowiec - ul. Braci Mieroszewskich 81

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
Górnik Sosnowiec - AKS Niwka Sosnowiec
Łagisza Będzin - Zagłębie II Sosnowiec
Skalniak Kroczyce - Źródło Kromołów
Pionier Ujejsce - Zew Kazimierz Sosnowiec
Ostoja Żelisławice - Niwy Brudzowice
CKS Czeladź - 18 Drużyna
Przemsza Okradzionów - Orzeł Dąbie
MKS Sławków - Błękitni Sarnów
Górnik Wojkowice - MKS Poręba

Ostatnie spotkanie

Przebój WalbromGórnik Sosnowiec
Przebój Walbrom 5:1 Górnik Sosnowiec
2015-07-15, 18:30:00
Wolbrom - ul. Leśna 2
    relacja »
mecz towarzyski
oceny zawodników »

Wyniki

Mecze sparingowe
Górnik Sosnowiec Łagisza Będzin
Górnik Sosnowiec Promień Strzemieszyce Małe
Górnik Sosnowiec Iskra Psary
Przebój Walbrom 5:1 Górnik Sosnowiec
Górnik Sosnowiec Ciężkowianka Jaworzno
KS Giebło Górnik Sosnowiec

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Górnik - Orzeł [Autor: (mar) / sportowezaglebie.pl]
Ładowanie...